Власники лабораторії «Ескулаб» стали ініціаторами будівництва 6-поверхового медичного центру у Львові

Новини

Written by:

Співвласники лабораторії «Ескулаб» Сергій Дядюшко, Станіслав Луговський та Денис Мельник мають намір займатися фінансуванням будівництва нового медичного центру. Розташовуватиметься він у Львові, за адресою вул. Шевченка, 315 та буде розрахований на 49 ліжкомісць.

Метрика Львів

ТзОВ «Рясне Ріелті» зареєстроване у грудні 2020 року саме за цією адресою та серед основних напрямів роботи компанії можна виділити надання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна.  Власниками «Рясне Ріелті» виступають співзасновники компанії «Ескулаб».

14 травня комітет Львівської міської ради дав свою згоду на те, що ТзОВ «Рясне Ріелті» буде займатись реконструкцією нежитлового об’єкта з подальшим розширенням та надбудовою, щоб створити всі умови для відкриття сучасного медичного центру у Львові.

Сама будівля складається з двох корпусів, які реставрують та перетворять у повноцінний медичний центр на 6 поверхів. Висота центру не повинна перевищувати 25,5 метрів, згідно документації, а загальна площа будівництва становить майже 1500 кв. м. Розташування центру досить вдале, окрім цього, навпроти нього розміщена діюча автостоянка, що дасть можливість вирішити проблему паркування.

Наразі, згідно плану містобудування тут розміщується діюча адміністративна будівля, до якої, згідно плану реконструкції, має бути надбудова з реконструкцією фасадів. За словами головного архітектора міста, проект повністю відповідає чинним вимогам законодавства та містобудівним нормам. 

До слова, компанія «Ескулаб» з початком повномасштабного російського вторгнення всіляко підтримує волонтерські та соціальні ініціативи, говорить Сергій Дядюшко.То ж створення медичного центру – це ще одна ініціатива власників компанії «Ескулаб», котрі розуміють, що доступ до сучасної медицини має бути сьогодні у кожної людини, не зважаючи на складну ситуацію в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *