Коли краще віддавати малюка до приватного дитячого садка (Київ)?

Вибір дитячого садка для малюка – непростий період для всієї родини, коли і батьки, і малюк відчувають досить сильний стрес. Завдання мами та тата – знайти на сайті I-SCHOOL.KIEV.UA відповідний за ціною приватний дитячий садок (Київ), а завдання малюка – якомога легше адаптуватися до нових умов і нарешті прийняти свій новий режим.

Який же ідеальний вік, щоб віддати малюка до дитячого садка? Більшість закладів приймають дітей віком від 2-х років, але в деяких дошкільних закладах приймають дітей та 12 місяців. Насправді немає універсального віку, оскільки все залежить від конкретної дитини та рівня її розвитку, а також готовності до відвідування дитячого садка.

Якщо вибір дошкільного закладу залежить від ціни приватного дитсадка (Київ), то готовність дитини оцінюється згідно з кількома критеріями. Насамперед тут враховуються навички самообслуговування, які стануть у нагоді йому, коли поряд не буде батьків. Малюк повинен сам одягатися і роздягатися, проситися в туалет і їсти без допомоги.

Також враховується рівень розвитку мови, оскільки малюк повинен вміти повідомити дорослого про те, що він зголоднів, йому потрібна допомога або хоче в туалет.

Враховується також режим дня малюка. Незалежно від того, якою є ціна в приватному дитячому садку (Київ) за місяць, Ваш малюк повинен дотримуватися режиму дошкільного закладу. Щоб адаптація пройшла легше, малюка потрібно привчати до правильного режиму, оскільки в садку ніхто не приділятиме йому занадто багато уваги.

Щонайменше за 3 місяці батьки повинні почати готувати дитину до відвідування дошкільної установи. Він повинен навчитися бути самостійнішим, прислухатися до думки інших дорослих і обов’язково дотримуватися режиму. Не бійтеся, Ваш малюк вже виріс і йому відкриваються нові можливості та обов’язки у цьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *