Газоблок для будівництва житла – які переваги у нових споруд?

Будинок з газоблоку (газобетону) під ключ — ще один цікавий та корисний досвід для України. Власний будинок з газоблоку – це отримання якісного житла у максимально короткий термін. У середньому будівництво триває 2-3 місяці. А ще, такий будинок є чудовою альтернативою цегляним.

Як будують будинки з газоблоку?

Будинок з газоблоку — під цим терміном розуміють будівництво із газоблоку (газобетону) та утеплення базальтовою мінеральною ватою. На готовому фундаменті будуют, він може бути з металу, бетону, деревини, чи комбінований. Наступний крок у будівництві – «обшивання»  каркасу панелями, встановлення даху та внутрішні роботи:

  • електрична проводка;
  • заведення води;
  • опалювання;
  • підлога;
  • оздоблення стін тощо.

Сьогодні будівництво будинків з газоблоку набуло шаленої популярності. Таким чином будують цілі котеджні містечка на курортах нашої батьківщини, заміські будинки та дачі.

Якщо ви вирішили будувати будинок з газоблоку, варто звертатись до спеціалістів за посиланням. В Україні вже є декілька забудовників, які гарно себе зарекомендували. До того ж  вони дають гарантію на виконані роботи. Ці компанії допоможуть із проектуванням, підберуть кращий від фундаменту для вашої ділянки, працюють із сертифікованими матеріалами.

Ціна будинку з газоблоку

Остаточна вартість залежить від багатьох факторів. Перш за все на ціну впливає сезонність робіт. Справа у тому, що взимку будинки з газоблоку коштують найдешевше, а будувати їх можна хоч круглий рік. Також до форм-факторів відносять: загальну площу споруди, особливості проектування, різновид фундаменту та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *